Site Overlay

Szyszynka. Jak ją ratować?

Szyszynka. Jak ją ratować?

mózg człowieka na zielonym tle

Szyszynka (pineal gland) – ta malutka część naszego mózgu odgrywa w naszym życiu ogromną rolę. 

Zniszczenie jej pozwala na manipulacje zdrowiem i świadomością ludzkości. Dzięki temu, ci, którzy znają rolę szyszynki mogą sterować naszym życiem. 
Możemy jednak sprawić, że będzie ona rozwijać się i pomagać nam odzyskać zdrowie. 
Zdrowa, sprawna szyszynka jest także niezbędna przy rozwijaniu świadomości i podnoszeniu wibracji ciała.

Kiedyś wielkości orzecha włoskiego, dzisiaj ze względu na zwapnienie i zniszczenie uległa miniaturyzacji, do wielkości ziarenka ryżu.

Z poziomu biologii szyszynka odpowiedzialna jest za produkcję melatoniny czyli hormonu snu, tak ważnego dla naszej regeneracji. Także, między innymi od szyszynki zależy dobra kondycja naszej gospodarki hormonalnej, wodnej, wydzielanie się kortyzolu (czyli hormonu stresu) I oksytocyny.

Co niszczy naszą SZYSZYNKĘ?

To przede wszystkim substancje chemiczne zawarte we wszystkim co nas otacza :
– fluor obecny w pastach do zębów i wodzie, – – chrom,
– rtęć, 
– pestycydy,
– konserwanty, 
– aluminium,
– alkohol, 
– tytoń, 
– przetworzona żywność i rafinowane produkty
– bisfenol A.

Co pomaga zregenerować naszą SZYSZYNKĘ i spowodować, że wrócimy do świadomości sprzed ery manipulacji?

 Ocet jabłkowy – znany środek oczyszczający. Odtruwa i oczyszcza cały organizm. Prosty w zdobyciu i użyciu. Najlepiej wypić rano, na czczo.

Woda – czysta, żywa woda doskonale oczyszcza organizm. Najlepsza jest ta wprost pochodząca ze źródła, lub też naenergetyzowana i nasączona kwarcem ( no z butelki informacyjnej)

Tamarynd (tamaryndynowiec) – bardzo skuteczny w usuwaniu z organizmu nadmiaru fluoru. Szukajcie w internecie.

Nierafinowany olej kokosowy – ma wiele doskonałych właściwości, również odtruwa szyszynkę, odżywia mózg.

Jedzenie bogate w jod  – sól morska, żurawina, zielona fasola, kapusta, zielone liściaste warzywa, banany, krewetki, rośliny morskie jak spirulina.

 Kolendra – doskonale porusza metalami ciężkimi w naszym organizmie oczyszczając szyszynkę, jednak należy jeść ją razem z chlorellą, bo tylko ta mała Alga potrafi USUNĄĆ metale ciężkie z organizmu!

 Kakao i czekolada – naturalna, surowa, organiczna czekolada potrafi odtruć SZYSZYNKĘ, a także cały organizm. Jest bogata w przeciwutleniacze, które zwalczają wolne rodniki.

 Olejek z oregano – lekko pobudza oraz ma bardzo silne działanie przeciwbakteryjne

 Boraks – delikatnie wspomaga szynszynke przed zwapnieniem. Zwiększa absorpcję wapnia i odkładanie się go w tkance kostnej i zębach, jednak nie powoduje przy tym zwapnienia tkanek miękkich.

Młody jęczmień (ale tylko sok) – niezbędny przy odżywianiu substancjami organicznymi, wspiera odporność, ma działanie przeciwutleniające, odchudzające. Oczyszcza jelita, działa antynowotworowo i odmładzająco. Wspiera także procesy metaboliczne i pomaga we wzmacnianiu i detoksykacji wątroby.

 Kombucha (grzyb herbaciany) – pomaga w odwapnianiu szyszynki oraz w usuwaniu aluminium z organizmu człowieka.

 Gotu Kola  – wspomaga oczyszczanie, odtruwa, działa jak detox na komórki nowotworowe. Gotu Kola to inaczej wąkrota azjatycka to środek wspierający pamięć oraz koncentrację. Korzysta z niego medycyna ayurvedyjska.

 Chlorella  – niekwestionowany lider wśród usuwania metali ciężkich i oczyszczania. 

Ta mała słodkowodna alga, potrafi zdziałać cuda. Należy jednak spożywać ją w ściśle określonych ilościach i być pewnym, że producent dopełnia zasad czystości hodowli. Zanieczyszczone alga potrafi nas nawet zatruć. 
Jej najważniejszym zadaniem jest oczyścić z metali ciężkich i toksyn, a więc we współpracy kolendrą wspólnie dokonują najbardziej skutecznego detoxu.
Ogromne ilości substancji odżywczych pomagają szyszynce wrócić do spełniania swojego zadania.

Wielką rolę spełnia tez inhalowanie wodorem lub picie wody wodorowej!
To niezwykły gaz, który ma właściwości lecznicze i odbudowujące szyszynkę. Więcej informacji o samym wodorze znajdziecie TUTAJ

 

Copyright © 2024 Czyste jedzenie. All Rights Reserved. | Catch Foodmania by Catch Themes