Site Overlay

Wydarzenia

 

Chociaż mamy dopiero koniec maja, to w przyrodzie lato panuje już w pełni. 

Na razie korzystamy z niego jedynie w dni wolne, ale już wkrótce zaczną się wakacje i trasy turystyczne, plaże, lasy i ogródki zaludnią się urlopowiczami spragnionymi letniego słońca, gorąca i odpoczynku. 

Nie dla wszystkich jednak piękne lato, jest całkowicie bezpieczne. Często zdarzają się poparzenia słoneczne, pokąsanie przez insekty lub jeszcze inne przykre dla naszej skóry przygody. 

Czy istnieją skuteczne sposoby, żeby przygotować nasza skórę do wakacji i żeby uniknąć bolesnych dla skóry przygód?

Zapraszamy serdecznie na nasz Zielony Stół, który zatytułowaliśmy “Skóra latem, czyli Zielona Żywność w pielęgnacji i ochronie”, podczas którego Dorota Lisecka-Wrzos i Bożena Gurzyńska-Standarska, nasze wspaniałe koleżanki i doświadczone kosmetyczki, stosujące na co dzień sok z młodego jęczmienia i chlorellę nie tylko prywatnie, ale również w swoich gabinetach, opowiedzą nam o letnich zagrożeniach dla naszej skóry, o tym jak przygotować skórę do letnich upałów i jak sobie pomóc gdy wydarzy się nieszczęście.

Aby dołączyć do spotkania, wystarczy posiadać aplikację Teams. Serdecznie zapraszamy już w sobotę 15 czerwca 2024, o godz. 19:00. Cena jest symboliczna, bo zaledwie 20 zł za spotkanie. Kupując bilet, prosimy o podanie imienia i nazwiska lub pseudonimu, za pomocą którego będą Państwo dołączać do wydarzenia na Zoom. Bilety na czerwcowy Zielony Stół można zakupić klikając w poniższy link: 

 https://evently.pl/events/5312-jeczmien-i-chlorella-w-pielegnacji-i-ochronie

 

Copyright © 2024 Czyste jedzenie. All Rights Reserved. | Catch Foodmania by Catch Themes