Site Overlay

Rodzina

Rodzina

Szczęśliwa rodzina w domu

Zamierzasz założyć rodzinę już spodziewasz się dziecka lub opiekujesz się niemowlęciem? Zaufaj jęczmieniowi i chlorelli, dobrze posłużą Tobie i dziecku 🙂

Jęczmień i chlorella  to czysta, bardzo zdrowa i starannie kontrolowana żywność. Możesz ją jeść w trakcie ciąży i okresie karmienia. najlepiej zacząć jeszcze przed poczęciem. Zielona żywność pomoże usunąć z organizmu szkodliwe substancje, które w innym wypadku stanowiłyby obciążenie dla dziecka.

Jeśli już jesteś w ciąży, zacznij jeść Jęczmień i Chlorellę w dowolnym momencie.
 
 Zwiększają one wydalanie substancji chemicznych z ciała matki i ograniczają ich przenikanie przez łożysko do organizmu dziecka. Zielona żywność zawiera dużą ilość dobrze wchłanialnych substancji odżywczych i biologicznie czynnych, które są ważne dla zdrowego rozwoju dziecka. Kobieta spożywająca Jęczmień i Chlorellę jest w lepszej kondycji fizycznej i psychicznej, lepiej radzi sobie z ciążą, porodem i w okresie poporodowym.
 

Żywa Żywność wspomaga karmienie piersią i poprawia jakość mleka matki po porodzie. Przyspiesza rekonwalescencję, pomaga poradzić sobie z mniejszą ilością snu i zwykle występującymi w tym okresie wahaniami hormonalnymi.

Zielona żywność dla mam – co mówią nam badania naukowe?

Jęczmień i chlorella zawierają różnorodne substancje ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Chlorella jest bogata w kwas foliowy, żelazo i witaminę B12. Obydwa zielone produkty zawierają dużą ilość choliny, która między innymi przyczynia się do prawidłowego rozwoju mózgu i intelektu dziecka.

 
Spożycie chlorelli w czasie ciąży zmniejsza ryzyko rozwoju anemii obrzęków nóg i białkomoczu związanego z obciążeniem nerek. Spożywanie chlorelli ogranicza przenikanie niebezpiecznych substancji chemicznych przez łożysko i mleko matki do ciała dziecka. W mleku matki dzięki Chlorelli znajduje się większa ilość potrzebnych przeciwutleniaczy, a także więcej przeciwciał, które chronią dziecko przed infekcjami
Jęczmień zawiera substancje biologicznie czynne które biorą udział w zapobieganiu rozwojowi cukrzycy i wysokiego ciśnienia krwi. Te dolegliwości należą do częstych powikłań.
 
Szczęśliwa rodzina z dzieckiem w domu

W badaniach klinicznych przeprowadzonych z udziałem kobiet w ciąży została potwierdzona dobra tolerancja długotrwałego spożywania Chlorelli i nie zostały odnotowane żadne negatywne działania.

 

Korzystny wpływ Jęczmienia i Chlorelli na zdrowie wynika z synergicznego i addytywnego działania dziesiątek występujących w nich substancji. W porównaniu z tym spożycie izolowanych fitosubstancji przynosi zasadniczo mniejszy efekt. Jęczmień i Chlorella są stosowane w profilaktyce i leczeniu poważnych chorób cywilizacyjnych jakimi są: choroby układu sercowo-naczyniowego, choroby nowotworowe, cukrzyca i choroby neurodegeneracyjne. Jęczmień i Chlorella mają udokumentowane działanie chelatujące, zapewniają zwiększone odprowadzenie metali ciężkich, niebezpiecznych substancji chemicznych i substancji radioaktywnych z organizmu.

 Zmniejszają ich wchłanianie, przyspieszają eliminację w wątrobie i osłabiają ich toksyczne oddziaływanie na komórki.

Chlorella jest znaczącym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 w korzystnej dla zdrowia proporcji. Jęczmień i Chlorella mają wysoką zawartość związków fenolowych i innych substancji biologicznie czynnych o dowiezionych właściwościach przeciwzapalnych, przeciwutleniających, antyalergicznych i antyagregacyjnych.

W odróżnieniu od większości zielonych produktów dostępnych na rynku, Jęczmień i Chlorella zawierają znaczącą ilość witaminy K2. Niedobór tej witaminy występuje we współczesnej populacji. Zawierają również dużą ilość, nie ulegającemu biodegradacji chlorofilu i substancji o zachowanej aktywności przeciwutleniającej.
Każda seria jest bezglutenowa oraz kontrolowana i poddawana analizom w akredytowanych laboratoriach, zdecydowanie ponad ramy obowiązków nałożonych na producentów w odpowiednich ustawach.
Copyright © 2024 Czyste jedzenie. All Rights Reserved. | Catch Foodmania by Catch Themes