Site Overlay

Burak

Burak​

Burak ze szklanką soku

Suszony sok z buraka BIO.

Burak uprawiany jest na ekologicznych polach w północnej Kalifornii. Burak rośnie tam w zupełnie ekologicznym środowisku, na czystej i organicznej glebie, pozbawionej jakichkolwiek oprysków.

Bio Burak to wytłoczony i następnie wysuszony sok z buraka. Ten sok suszymy w niskiej temperaturze (31°C), dzięki czemu udaje się w nim zachować dużą ilość substancji biologicznie czynnych. Tak samo jak inne produkty, również Burak jest produktem rolnictwa ekologicznego z certyfikatem bio.

Bio Burak zawiera w opakowaniu 40 saszetek po 5 gramów (masa całkowita 200 g). Do opakowania jest załączona ulotka informacyjna.

Proces produkcji

Po zbiorach i oczyszczeniu korzeni, z buraka wytłaczany jest sok.

Tak samo jak sok z jęczmienia, sok z buraka suszony jest w suszarce rozpyłowej w bardzo niskiej temperaturze, 31 stopniach Celsjusza.

Tak przygotowany sok z buraka nie zawiera żadnych dodatków, nie zawiera też antyzbrylaczy i jest w stu procentach czysty.

Suszony sok z buraka pakowany jest w niewielkie saszetki, ze względu na bezpieczeństwo czystości produktu od mykotoksyn i pleśni. Suszony sok pakowany jest w ochronnej atmosferze, żeby zapobiec utlenieniu.

Jest to najbardziej przyjazna forma dla surowca i dla klienta.

Copyright © 2024 Czyste jedzenie. All Rights Reserved. | Catch Foodmania by Catch Themes