Site Overlay

Żurawina

Żurawina

żurawina z zielonymi liśćmi

Żurawina BIO zbierana jest z ekologicznego rejonu w stanie Washington w USA Ekologicze tereny pozwalają na uzyskanie najbardziej czystych i wolnych od chemii produktów, które chronione są od oprysków i zawierają naturalne właściwości zdrowotne. Zebraną żurawinę przygotowujemy do suszenia i suszymy w bardzo niskich temperaturach, 35 st. C.

Inaczej niż sok z marchwi i sok z buraka, tutaj żurawina suszona jest w całości, razem ze skórką i z pestkami czy nasionami, ponieważ mają one bardzo mocno antyoksydacyjne właściwości, wspomagające nasz organizm w dojściu do zdrowia.

Bio Żurawinę wytwarzamy z delikatnie wysuszonych w całości owoców żurawiny „amerykańskiej“ (żurawiny wielkoowocowej, Vaccinium macrocarpon). Jest to produkt ekologicznej gospodarkiagroleśniczej z pełną certyfikacją bio. Dzięki niskiej temperaturze suszenia (do 35°C) zachowuje dużą ilość znaczących substancji biologicznie czynnych.

Bio Żurawina zawiera w opakowaniu 40 saszetek po 5 gramów (masa całkowita 200 g). Do opakowania jest załączona ulotka informacyjna.

 

PROCES PRODUKCJI

Żurawina po zebraniu z krzaków, suszona jest w niskich temperaturach i mielona w całości oraz pakowana do saszetek.

Suszone owoce żurawiny pakowane są w niewielkie saszetki, ze względu na bezpieczeństwo czystości produktu od mykotoksyn i pleśni.

Suszona żurawina pakowana jest w ochronnej atmosferze, żeby zapobiec utlenieniu.

 

Jest to najbardziej przyjazna forma dla surowca i dla klienta.

Copyright © 2024 Czyste jedzenie. All Rights Reserved. | Catch Foodmania by Catch Themes