Site Overlay

Borówka Leśna

Borówka Leśna

borówka czarna z zielonymi liśćmi na stole

Borówka Leśna zbierana jest z Agro leśniczego rejonu w stanie Washington w USA Ekologiczna tereny pozwalają na uzyskanie najbardziej czystych i bio produktów które chronione są od oprysków i zawierają naturalne leśne wibracje ziemi.

Zebraną borówkę przygotowujemy do suszenia w bardzo niskich temperaturach, 35 stopnie Celsjusza. Inaczej niż sok z marchwi i sok z buraka, tutaj borówka suszona jest w całości, razem ze skórką i z pestkami czy nasionami, ponieważ mają one bardzo mocno antyoksydacyjne właściwości, wspomagające nasz organizm w dojściu do zdrowia.

Bio Jagoda zawiera całe, delikatnie wysuszone owoce czarnej jagody (Vaccinium myrtillus). Jest to naturalny produkt ekologicznej gospodarki agroleśniczej z pełną certyfikacją bio. Dzięki niskiej temperaturze suszenia (do 35°C) zachowuje dużą ilość znaczących substancji biologicznie czynnych.

Bio Jagoda zawiera w opakowaniu 40 saszetek po 5 gramów (masa całkowita 200 g). Do opakowania jest załączona ulotka informacyjna.

 

PROCES PRODUKCJI

 

Borówka po zebraniu z krzaków, suszona jest w niskich temperaturach i mielona w całości oraz pakowana do saszetek.

Suszone owoce borówki pakowane są w niewielkie saszetki, ze względu na bezpieczeństwo czystości produktu od mykotoksyn i pleśni.

Suszona borówka pakowana jest w ochronnej atmosferze, żeby zapobiec utlenieniu.

Jest to najbardziej przyjazna forma dla surowca i dla klienta.

Copyright © 2024 Czyste jedzenie. All Rights Reserved. | Catch Foodmania by Catch Themes