Site Overlay

Marchew

Marchew

marchew prosto z ziemi

Suszony sok z marchwi BIO.

Marchew uprawiana jest na ekologicznych polach w północnej Kalifornii. Marchew rośnie tam w zupełnie ekologicznym środowisku, na czystej i organicznej glebie, pozbawionej jakichkolwiek oprysków.

Bio Marchew to wytłoczony i następnie wysuszony sok z marchwi. Ten sok suszymy w niskiej temperaturze (31°C), dzięki czemu udaje się w nim zachować dużą ilość substancji biologicznie czynnych. Tak samo jak inne produkty, również Marchew jest produktem rolnictwa ekologicznego z certyfikatem bio.

Bio Marchew zawiera w opakowaniu 40 saszetek po 5 gramów (masa całkowita 200 g). Do opakowania jest załączona ulotka informacyjna.

Proces produkcji

Po zbiorach i oczyszczeniu korzeni, z marchwi wytłaczany jest sok.

Tak samo jak sok z jęczmienia, sok z marchewki suszony jest w suszarce rozpyłowej w bardzo niskiej temperaturze, 31 stopniach Celsjusza.

Tak przygotowany sok z marchwi Nie zawiera żadnych dodatków, nie zawiera też antyzbrylaczy i jest w stu procentach czysty.

Suszony sok z marchwi pakowany jest w niewielkie saszetki, ze względu na bezpieczeństwo czystości produktu od mykotoksyn i pleśni. Suszony sok pakowany jest w ochronnej atmosferze, żeby zapobiec utlenieniu.

Jest to najbardziej przyjazna forma dla surowca i dla klienta.

Copyright © 2024 Czyste jedzenie. All Rights Reserved. | Catch Foodmania by Catch Themes