Site Overlay

Seniorzy

Seniorzy

Szczęsliwa grupa seniorów

Chcesz być fit także w późniejszym wieku? Zastanawiasz się jak poprawić stan zdrowia i psychikę najbardziej doświadczonych członków swojej rodziny? Pomoże Ci w tym Zielona Żywność

Włączenie Jęczmienia i Chlorelli do codziennego jadłospisu oznacza dużą pomoc w profilaktyce i we wsparciu leczenia już występujących chorób. Poprawia się trawienie,  zmienia skład mikrobiomu jelitowego, a dzięki temu, między innymi, poprawia się odporność i ogólne samopoczucie. Seniorzy spożywający Zieloną Żywność zwykle wkrótce odczuwają przypływ energii, poprawę snu i odnotowują ustąpienie różnych przewlekłych dolegliwości zdrowotnych. Następuje wyraźna poprawa jakości życia, również w przypadku opieki paliatywnej. Zielona Żywność to podstawa! 

Zielona Żywność poprawia wyniki badań lekarskich i nie jest niczym wyjątkowym, że konsumenci mogą z czasem ograniczać lub odstawiać dotychczas stosowane leki. 

Jęczmień i Chlorella nie są lekami i same w sobie ich nie zastępują. Potrafią jednak na tyle poprawić przebieg procesów regeneracyjnych w ciele, że później często nie trzeba już sięgać po leki lub poddawać się niektórym zabiegu operacyjnym. Spożywanie Zielonej Żywności jest odpowiednim wsparciem praktycznie przy dowolnym typie klasycznego i całościowego leczenia.

Jęczmień i Chlorella nie zaburzają działania klasycznych leków. Trzeba jednak dotrzymywać odstępu czasowego między lekami stosowanymi doustnie i Chlorellą. Przy dobrym ustawieniu indywidualnego dawkowania można, a nawet należy, jeść Jęczmień i Chlorellę w trakcie leczenia warfaryną.

Młody jęczmień w doniczce

Zielona żywność dla seniorów – co nam mówią badania naukowe

Jęczmień i Chlorella pomagają zapobiegać cukrzycy. W przypadku już rozwiniętej cukrzycy poprawiają reakcje komórek na insulinę, stabilizują poziom cukru we krwi albo wręcz powodują jego spadek i ograniczają wystąpienia poważnych powikłań będących następstwem cukrzycy.

Jęczmień i Chlorella zawierają substancje biologicznie czynne, które chronią komórki nerwowe przed uszkodzeniem. Zgodnie z wynikami badań, mają potencjał zapobiegania, spowalniania negatywnych zmian i poprawy stanu w przypadku chorób neurodegeneracyjnych, takich jak choroba Parkinsona, choroba Alzheimera i demencja starcza.

Badania Onkologiczne potwierdzają potencjał Jęczmienia i Chlorelli w zapobieganiu nowotworom. Przy już występującej chorobie nowotworowej poprawiają rokowania i ogólną jakość życia pacjentów onkologicznych.

Jęczmień i Chlorella znajdują zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu chorób cywilizacyjnych, w tym chorób układu krążenia. Obniżają poziom cholesterolu, kwasu moczowego, homocysteiny, pomagają obniżyć wysokie ciśnienie krwi i chronią komórki, wraz z ich DNA, przed uszkodzeniem.

Badania Jęczmienia i Chlorelli
Copyright © 2024 Czyste jedzenie. All Rights Reserved. | Catch Foodmania by Catch Themes