Site Overlay

Sok z Młodego Jęczmienia

Sok z Młodego Jęczmienia​

Jęczmień w szklance z bzem

Jeśli chcesz zakupić czysty sok z jęczmienia napisz do nas mail: czystejedzenie@gmail.com – pomożemy zdobyć zielonki taniej 🙂 i damy gratisową opiekę 🙂

Podstawą naszego Jęczmienia jest suszony sok z młodej trawy jęczmiennej, a nie mielony młody jęczmień. To ważne, gdyż suszony i mielony młody jęczmień może być zagrożeniem dla zdrowia.

Uprawiamy go w jednym z najczystszych miejsc naszej planety i zbieramy wtedy, gdy zawiera największą ilość substancji odżywczych, korzystnych dla organizmu człowieka. Z zebranych w ten sposób młodych listków wytłaczamy sok. Suszymy go specjalną metodą tak, aby zawartość składników odżywczych pozostała jak największa.

Dzięki temu nasz Jęczmień zwiera wiele ważnych witamin na przykład witaminy: A, B2, B6, K2 i inne. Posiada minerały takie jak potas, magnez czy żelazo, a także przeciwutleniacze, które wzmacniają naturalny potencjał i rozwój ciała człowieka.

Bio Jęczmień nie zawiera żadnych domieszek, jest czystym, naturalnym produktem. Rośliny są zbierane w okresie największej witalności, gdy wysysają olbrzymie ilości substancji odżywczych wprost z ziemi, wody, powietrza i słońca. Wysuszony sok z jęczmienia nie zawiera glutenu, nie jest pasteryzowany i jest maksymalnie wchłanialny. Opakowanie zawiera 300 g Bio Jęczmienia w plastikowym słoiku oraz ulotkę informacyjną.

Młody Jęczmień jest też niezwykle bogaty w substancje zwane enzymami. 

Zawarte w Jęczmieniu enzymy uczestniczą w wielu procesach chemicznych. Biorą na przykład udział w rozkładaniu pokarmu, w metabolizmie tłuszczów, a także chronią przed wolnymi rodnikami.

Ponadto zielony Jęczmień zawiera znaczną ilość chlorofilu, polifenoli i innych biologicznie czynnych substancji o dowiedzionym, korzystnym wpływie na zdrowie.

Dzięki wyjątkowemu składowi i efektowi synergii występujących w zielonym Jęczmieniu substancji, pomaga on w profilaktyce i leczeniu różnych chorób. Dostarcza energii, poprawia trawienie, odporność, kondycję fizyczną i psychiczną. Obniża wiek biologiczny komórek, wspomaga procesy regeneracyjne w organizmie.

Jęczmień, o którym piszemy, to enzymatyczny eliksir pełen życia!

Młodzieńczy, roślinny organizm jest zbierany w okresie swojego rozkwitu. Przetwarzany jest w chwili gdy zdążył już zaczerpnąć ogromną ilość substancji odżywczych i energii z ziemi, wody, powietrza i słońca. Te podstawowe elementy są naturalnie przetwarzane na witaminy, minerały, enzymy lub aminokwasy, które zawiera młody Jęczmień.

Korzyści z zastosowania soku z młodego Jęczmienia

Z uwagi na wyjątkowy skład zielony Jęczmień dostarcza do organizmu dokładnie taki zbiór substancji, który umożliwia mu wykorzystanie w pełni swojego potencjału. Dzięki temu regularne i długotrwałe spożywanie soku z zielonego Jęczmienia potrafi rozruszać przewód pokarmowy. Pomaga w zwalczaniu anemii, obniża poziom cholesterolu i spowalnia starzenie się komórek. Na poziomie psychicznym przynosi pełnowartościowy sen, lepszą koncentrację i poprawę pamięci.

Jak pić suszony sok z Jęczmienia w proszku?

Zalecana dzienna porcja Jęczmienia w proszku dla dorosłego człowieka to jedna lub dwie łyżki. Przy obciążeniu, ilość Jęczmienia można zwiększyć. Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej i chronić przed światłem. Napój można pić na czczo, z posiłkiem lub po posiłku. Gęstość można regulować według smaku i potrzeb. Odpowiednie dawkowanie należy skonsultować ze swoim doradcą.

A co my tu mamy dla dzieci? 🙂

Jęczmień dla dzieci! 

Jęczmień dla dzieci powstaje w 80% z tego samego suszonego soku z liści młodego jęczmienia o smaku naturalnym. Oprócz tego zawiera naturalny aromat truskawkowy z uprawianych organicznie truskawek, ekstrakt z owoców cytrusowych, cukier brzozowy czyli ksylitol i naturalne substancje słodzące czyli stewie.

Dzięki tym dodatkom końcowy napój ma przyjemny owocowy i słodkawy smak

Korzyści ze spożywania jęczmienia dla dzieci

Podstawy Jęczmienia dla dzieci stanowi klasyczny i sprawdzony przez użytkowników Jęczmień oryginalny. Dzięki temu Jęczmień dla dzieci zawiera wiele ważnych witamin na przykład witaminę A, B2, B6, K2 i inne oraz minerały: potas, magnez czy żelazo.

A także enzymy i przeciwutleniacze, które wzmacniają naturalny potencjał i rozwój ciała człowieka.

Jęczmień dla dzieci zawiera rozpuszczalny błonnik, który pomaga ustabilizować poziom cukru we krwi i ogranicza apetyt na słodycze.

Dodane naturalne substancje słodzące są korzystne dla zdrowia i odpowiednie dla diabetyków. 

Jak pić Jęczmień dla dzieci?

Zalecana porcja dzienna Jęczmienia dla dzieci to 1 do 2 x dziennie 3 g dla dzieci.

Oraz:

1 do 2 razy dziennie 6 g dla osoby dorosłej. Zalecaną ilość należy dodać do 200 ml zimnej wody niegazowanej i rozmieszać (najlepiej szejkować).

Napój należy wypić od razu po zmieszaniu, na czczo lub po posiłku. Gęstość naboju można regulować dodając mniej lub więcej wody.

Copyright © 2024 Czyste jedzenie. All Rights Reserved. | Catch Foodmania by Catch Themes