Site Overlay

Alergie

Alergie

tabletki i leki

Skąd biorą się wszelkie alergie w naszym życiu?

Nie zgadniecie.
Ich początek bierze się w jelitach! Ale nie tylko alergie mają tam swój początek…

„W stanie zdrowia nasze jelito jest selektywnie przepuszczalne. Oznacza to, iż przepuszcza do wnętrza organizmu jedynie odpowiednio rozłożone cząstki pokarmowe, a nie przepuszcza czynników szkodliwych takich jak bakterie czy toksyny. Wiele czynników ma zdolność uszkadzania jelita i zmniejszania jego szczelności.

Z pewnością zaliczyć tu należy stres fizyczny i psychiczny, alkohol i nikotynę, przebyte infekcje bakteryjne czy wirusowe, nadużywanie leków, zwłaszcza antybiotyków, lecz także niesteroidowych leków przeciwzapalnych czy aspiryny.

Destrukcyjnie na barierę jelitową działają także konserwanty i dodatki do żywności. Paradoksalnie, sama alergia wynikająca ze zwiększonej przepuszczalności jelita (tzw. utajona alergia pokarmowa), przyczyniając się do przewlekłego stanu zapalnego, jeszcze nasila opisywaną przesiąkliwość jelitową.”

Dlatego też, alergia zaczyna się w jelitach!  Najprościej rzecz biorąc: powodem wszelkich alergii są niestrawione białka i toksyny, które przedostają się do krwi przez nieszczelne, zniszczone jelita!

„Rosyjski biolog i laureat nagrody Nobla, Ilja Miecznikow, stwierdził kiedyś: „Śmierć zaczyna się w jelicie” – i miał ku temu dobre powody.

Bez wątpienia jednym z kluczy do długiego i zdrowego życia jest zdolność Twego ciała do prawidłowego trawienia

To Twój przewód pokarmowy – żołądek i jelita – wykonuje większość pracy związanej z przemianą tego, co jesz w paliwo i pokarm dla Twojego ciała.

 Ten wysoce skomplikowany proces jest wspomagany ogromną armią enzymów, kwasów, pożytecznych bakterii i białek. Jeśli cokolwiek pójdzie choć trochę nie tak, lub w jakiś sposób zostanie zaburzona równowaga – to żadne ilości organicznego jedzenia i suplementów nie sprawią, że będziesz zdrowy.

Wszystkie częste choroby naszych czasów – de facto większość z przewlekłych chorób, na które medycyna nie zna odpowiedzi – bóle stawów i mięśni, wszelkie schorzenia skóry, przewlekłe zmęczenie, alergie, problemy ze snem, ogólne zaburzenie działania układu odpornościowego a nawet problemy emocjonalne i psychiczne wszelkiego typu – mają swoje podłoże w zaburzeniach jelitowych. Czytaj dalej…

Kobieta dmuchająca nos w chusteczkę

https://leczeniewodorem.pl/ Alergia u noworodków

Niektóre z nagłówków artykuły mówiących o alergii u dzieci dzieci się tak:
„Przyczynami kataru u niemowlaka mogą być stany zapalne… Przyczynami alergii u niemowląt są alergeny obecne w jego otoczeniu.”
„Alergie to bardzo częsty problem u małych dzieci i niemowląt. Stwierdza się je u ok. 6 proc. najmłodszych. Główną alergii u małych dzieci są alergeny ”
i tak dalej…
Ale prawda jest
trochę inna… Przecież te„ alergeny ”są z nami od tysięcy lat alergeny! Pyłki roślin, słońce, kurz czy sierść zwierząt. Więc dlaczego właśnie teraz miałyby nas uczulać?

Wydaje się, że głównymi powodami alergii i nietolerancji u noworodków jest dieta ich matek, która obfituje w toksyny i chemikalia (konserwanty i barwniki, antybiotyki w mięsie, chemia w szamponie do włosów, w kremach, w proszkach do prania, w paście do zębów itd itd) Aby mieć wpływ na występowanie alergii nawet u noworodków.  Nie truskawki, ale chemia w nich zawarta (pestycydy itp)

Czy 40 lat temu słyszał o alergii u dzieci? U noworodków? Zanim nie wpuściliśmy chemii z zachodu nasze dzieci miały się całkiem dobrze.

Jedynym ratunkiem się być pozbycie się jak największej ilości toksyn i metali ciężkich z organizmu ciężarnej. Zarówno toksyny jak i inne substancje szkodliwe przedostają się do łożyska i bezpośrednio wchłaniane są przez maluszka.
Dziecko rodzi się zatrute chemikaliami wchłanianymi przez mamę. Więc od urodzenia boryka się z alergiami, które współczesna medycyna chce leczyć farmaceutykami, które z kolei pogłębiają daną alergię.

Żeby nie dopuścić do alergii dziecka trzeba wyczyścić swój organizm z toksyn! Im wcześniej tym lepiej, ale  po porodzie też nie jest za późno. Mleko karmiącej matki także powinno być czyste od chemii.
Żadne chemiczne lekarstwa nie pomogą  jednak w detoxie. Sięgnijmy po naturę, bo jej możemy zaufać.

Jednak czym i jak robić detoks od toksyn? Jak się ich pozbyć?
Skorzystajmy z  czystych (!!!) alg słodkowodnych.  One to
właśnie są pochłaniaczem metali ciężkich i toksyn na przykład polekowych. Oczyszczają zbiorniki wodne jakim jest także nasze ciało. Przy odpowiedniej jakości wody są w stanie wyciągnąć z nas nawet kilka kilogramów zanieczyszczeń!

Skorzystajmy także z nowych technologii i naturalnej substancji jaką jest wodór molekularny. 
Inhalacje wodorem leczą niemal 90% chorób cywilizacyjnych. Żeby dowiedzieć się więcej zapraszamy tutaj.

Pozwólmy sobie i naszym dzieciom nie chorować na ALERGIE!

Podsumowując:

– Alergii nie ma – są tylko nieszczelne jelita.
– Przyczyna alergii JEST. Jest nią najczęściej choroba jelit i układu pokarmowego
zdrowie organizmu można przywrócić pozbywając się  toksyn i metali ciężkich, a to z kolei pozwala na samoleczenie I POWRÓT DO ZDROWIA
– Odpowiednie odżywianie pomaga nam na zachowanie naszego zdrowia w dobrym stanie
– Detoks algami, chlorofilem i odżywienie organizmu aminokwasami, minerałami , witaminami i enzymami pozwala na uzdrowienie z alergii

Jakie więc są nadzieje, że alergię da się wyleczyć?

Ogromne, należy tylko wybierać jedzenie bez chemii, toksyn i czyste biologicznie.
Tak, tylko jak to zrobić?
1. Działają lokalnie grupy zakupowe (zaopatrzenie prosto od rolników) z waszej okolicy. Można spróbować odszukać taki klub zakupowy i tam zaopatrywać się w lepsze jakościowo warzywa i owoce.
2. Zaopatrzyć się w czyste biologicznie rośliny pochłaniające substancje trujące z naszego organizmu – my nazywamy je „zielonki”  🙂 To dwa produkty, które leczą naszych przyjaciół z alergii: Oryginalne suszony nasze przyjaciół z alergii wyciąg z młode trawy jęczmiennej i czyste biologicznie algi Chlorella Pyrenoidosa.
Algi wyciągają z nas toksyny, natomiast jęczmień zasila organizmy 20 żywymi enzymami.
Warto poczytać o inhalacjach wodorem molekularnym, a także miejscu leczenia od strony komórkowej. 

Czas chorobami naturalnymi może być znacznie wydłużony.

 Jest zasada: ile lat chorujesz tyle miesięcy będziesz leczył się „zielonkami” z choroby. A mówiąc o „zielonkach” mówimy o oryginalnych, czystych biologicznie, żywych enzymatycznie o produktach. A tych na rynku jest niezwykle mało.

Dla swojego zdrowia uważajcie na mielone  siano jęczmienne  i zatrutą chlorellę, których na rynku jest juz około 50 z różnych firm…

NA ZDROWIE !!! <3

Copyright © 2024 Czyste jedzenie. All Rights Reserved. | Catch Foodmania by Catch Themes