Site Overlay

Chlorella

Chlorella​

Chlorella w drażetkach

Jeśli chcesz zakupić czystą chlorellę napisz do nas mail: czystejedzenie@gmail.com – pomożemy zdobyć zielonki taniej 🙂 i damy gratisową opiekę 🙂

 

Chlorella jest słodkowodną algą, niezwykle dobrze oddziałującą̨ na nasz organizm, ale też bardzo odżywczą̨. 

Najlepszą pod względem wartości odżywczych i oczyszczających właściwości jest dla ludzi Alga Chlorella Pyrenoidosa.

 

Pod względem odżywczym Alga ta dostarcza ciału podobnych witamin minerałów i czynnych biologicznie substancji jak młody Jęczmień́. 

 

 Ponadto zawiera korzystny czynnik CGF, tak zwany czynnik wzrostu CHLORELLI, dużą ilość białka, błonnik, chlorellin przeciwdziałający patogenom oraz niezwykle przydatną w detoksykacji sapropoleninę.

 

Chlorella uzupełnia i wzmacnia działanie Jęczmienia. Ma kompleksowy wpływ na organizm, wspomaga procesy detoksykacyjne, poprawia wyniki morfologii krwi i wpływa dobroczynnie na mikroflorę jelitową. Tak samo jak Jęczmień znajduje zastosowanie w profilaktyce i leczeniu wielu chorób.

 

Chlorella Pyrenoidosa zawiera wiele różnorodnych substancji, biologicznie czynnych. Jest na przykład jednym z najbogatszych źródeł chlorofilu, któremu zawdzięczamy życie na naszej planecie. Aby chlorella stała się jak najlepiej dostępna dla naszego układu trawiennego, konieczne jest zdezintegrowanie jej ściany komórkowej. Stosujemy metodę suszenia rozpyłowego Steam, co gwarantuje idealne proporcje dwóch właściwości: wysokiego poziomu wchłaniania substancji odżywczych (co najmniej 80%) i minimalnego uszkodzenia zawartości komórek.

Chlorella w drażetkach

Korzyści ze stosowania chlorelli pyrenoidosa

 

Przede wszystkim trzeba dobrze upewnić się, że Chlorella, którą zjadamy jest biologicznie czysta, czyli nie zawiera substancji trujących oraz metali ciężkich, czy innych zanieczyszczeń. Najlepiej sprawdzić chlorellę prosząc o certyfikaty czystości na ołów kadm i rtęć. 

 

Jeżeli nasza Chlorella ma postać tabletek to będzie także łatwa do rozgryzienia i pozostawienia na noc w jamie ustnej, ponieważ jej działanie to działanie oczyszczające a więc będzie oczyszczać naszą jamę ustną z bakterii patogenów grzybów (w tym candida). 

 

Drażetki Chlorelli Pyrenoidosa można porównać do warzyw najwyższej jakości.

To witalne i niewiarygodnie szybko dzielące się komórki roślinne, które dostarczają do organizmu człowieka witaminy minerały aminokwasy i przeciwutleniacze. Dzięki temu stanowią doskonałą bazę odżywczą dla zagonionej i zmęczonej ludzkości.


Chlorella zawiera wiele różnorodnych substancji biologicznie czynnych. Jest wysokiej jakości paliwem i luksusowym pożywieniem dla naszych komórek. Chlorella produkowana jest w taki sposób, aby została zachowana jak najwyższa zawartość substancji czynnych, które są dla organizmu maksymalnie dostępne i dobrze się wchłaniają. Opakowanie Chlorelli zawiera 3 torebki po 110 g i ulotkę informacyjną. Masa całkowita opakowania to 330 g. BIO Chlorella posiada pełną certyfikację BIO.

 

Jak jeść chlorellę w tabletkach?

 

Zalecana profilaktyczna porcja Chlorelli dla przeciętnego dorosłego i zdrowego człowieka to 5 g czyli 20 tabletek dziennie. Przy obciążeniu dobrze jest wyraźnie zwiększyć dawki. Zalecamy aby spożywaną ilość zwiększać stopniowo, a odpowiednie dawkowanie skonsultować ze swoim doradcą.

 

W przypadku chlorelli, podobnie jak w przypadku warzyw, nie ma groźby przedawkowania. Tabletki można jeść na czczo i podczas posiłku, można je ssać, połykać w całości lub połykać po rozgryzieniu. Tabletki trzeba dobrze popić wodą i zwiększyć ilość płynów wypijanych w ciągu dnia. Należy również zachować co najmniej godzinną przerwę między spożyciem chlorelli, a przyjęciem  leków podawanych doustnie.

5 thoughts on “Chlorella

 1. Witam,

  Chcialbym zakupic sok z mlodego jeczmienia oraz chorelle.
  W audycjach internetowych wspomina Pani, iz zakup nie jest mozliwy przez internet. Prosze o informacje o
  – cenach w/w produktow
  – czasie dostawy
  – mozliwych sposobach zakupu.

  Dziekuje.

  Pozdrawiam,

  Hubert Wittke
  tel. 605 280 917

Comments are closed.

Copyright © 2024 Czyste jedzenie. All Rights Reserved. | Catch Foodmania by Catch Themes