Site Overlay

Detoksykacja i oczyszczanie

Detoksykacja i oczyszczanie

Kwiat na polanie

Jeśli chcesz zakupić czystą chlorellę napisz do nas mail: czystejedzenie@gmail.com – pomożemy zdobyć zielonki taniej 🙂 i damy gratisową opiekę 🙂

Detoksykacja – ratunek dla chorego organizmu

KURACJA OCZYSZCZAJĄCA na wiosnę – przepis dla początkujących

Kiedy chlorella zacznie współdziałać z sokiem z młodego jęczmienia powodując odżywienie lekko oczyszczonego organizmu, można rozpocząć terapię mocno oczyszczającą. Oto sprawdzony przepis ustalony przez lekarzy :
Dla tych którzy zaczynają spożywać zieloną żywność i chcą uniknąć gwałtownych reakcji organizmu przy detoksykacji:
3-4 dawki młodego jęczmienia plus 40-50 tabletek chlorelli przez czas:
Pierwszy tydzień: stopniowe, powolne zwiększanie dawki (od 5 do 20 chlorelli i 3 dawki soku z jęczmienia)
Drugi tydzień : kuracja oczyszczająca czyli 3-4 dawki młodego jęczmienia plus 40-50 tabletek chlorelli
Trzeci tydzień : powyższa kuracja oczyszczająca, pół dawki
Czwarty tydzień : standardowe dawkowanie

Po tej kuracji większość toksyn, złogów i metali ciężkich które przyjmujemy wraz z jedzeniem, kosmetykami i chemią gospodarczą ulegną usunięciu z organizmu. Wyraźnie poprawi się cyrkulacja krwi, zmniejszymy wagę ciała, zwiększymy energię

Badania wykazują, że chlorella odgrywa bardzo ważną rolę w systematycznej detoksykacja organizmu – ponieważ większość toksyn wydalana jest wraz z niestrawionymi resztkami. Podczas gdy detoksykacja odbywa się w jelicie grubym, zanieczyszczenia z różnych części organizmu przepływają do niego – gdzie chlorella efektywnie wspomaga ich usuwanie.

Chlorella zawiera włóknistą, zewnętrzną powłokę (20%) oraz zawarte wewnątrz składniki odżywcze. To właśnie tak włóknista ściana komórkowa wychwytuje toksyny.

Dodatkowo, czysta krew z dużą ilością czerwonych krwinek przenoszących tlen jest potrzebna, aby wzmocnić układ odpornościowy. Działanie oczyszczające chlorelli odbywające się w jelicie grubym, a także jej właściwości ochraniające wątrobę, powodują, że krew jest dokładnie oczyszczana. A czysta krew powoduje, że odpady przemiany materii są efektywnie usuwane z komórek. Ale czy każda chlorella dostępna na rynku jest w stanie zapewnić takie działanie?

Zanim dokonamy zakupy należy zwrócić uwagę na to:
– Czy kupujemy produkt najwyższej jakości?
– Czy firma oferująca produkt ma dobrą reputację w kraju lub za granicą?

Książka “Pożywienie dla zdrowia”Mike Adams

Jęczmień w szklance z bzem na stole

Detoksykacja dzięki zawartości błonnika – chlorella

W początkowych badaniach algi nie wydawały się pożyteczne pod względem odżywczym z powodu mocnego opakowania – ściany komórkowej. Dlatego narusza się ścianę, żeby „ zielony skarbiec” oddał swój skarb. Błonnik jest trzywarstwowy i ma wyjątkową zdolność wiązania toksycznych odpadów z pożywienia. Stopniowo odkładają w nas metale ciężkie i trucizny z żywności i powietrza . błonnik chlorelli odpady te stopniowo wiąże i odprowadza z ciała. Wydalanie trucizn jest w ten sposób przyspieszane 3-7 razy! Białko chlorelli mechanicznie ściera substancje odpadowe i dzięki zdolności absorpcyjnej odprowadza je z ciała. W ten sposób wspiera wypróżnianie się i zmniejszenie wagi ( nie poprzez usuwanie tłuszczu, ale substancji odpadowych).

Działanie zasadowe – podstawa oczyszczania

Z powodu spożywania mięs, słodyczy i gotowanego jedzenia cierpimy na nierównowagę kwasów i zasad. Kwaśne środowisko działa na komórki dosłownie destrukcyjnie. Za to dla niebezpiecznych organizmów wytwarza pożywną glebę. Z powodu niezrównoważonego środowiska komórki obronne przegrywają w walce z rakowymi. Przez nierównowagę mikroflora przegrywa w walce z iszczącymi grzybami. Zdrowy noworodek ma słabo zasadowe środowisko wewnętrzne cialis rezeptfrei legal. Pacjenci w zaawansowanym stadium raka wykazują wysoką kwasowość. Zasadotwórczość poprawia warunki dla naturalnych mechanizmów obronnych, powstaje w ten sposób mniej odpadu komórkowego. Chlorella nie jest lekiem, a jednak uzdrawia.

Współdziałanie składników oczyszczających

Żadna substancja w przyrodzie „nie rośnie” i nie działa samodzielnie. Zycie i sile czerpie dopiero z połączenia z innymi substancjami. Te współdziałają z nią i pomnażają płynący z niej pożytek. „cudowne” działanie zielonych produktów żywnościowych wyjaśnijmy tylko poprzez zasadę „synergii” tj. współdziałanie i pomnażanie wzajemnych działań.

Możemy wybierać z różnych możliwości przygotowania wody do picia, ale jednym z najlepszych sposobów, aby do naszych komórek wartości odżywcze były najlepiej wchłaniane jest picie wody wodorowej i jonizowanej.

Copyright © 2024 Czyste jedzenie. All Rights Reserved. | Catch Foodmania by Catch Themes