Site Overlay

Mamy coś dla przyszłych mam – Młody Jęczmień

Mamy coś dla przyszłych mam

Kobieta w ciąży

Jeśli chcesz zakupić czysty sok z jęczmienia i chlorellę napisz do nas mail: czystejedzenie@gmail.com – pomożemy zdobyć zielonki taniej 🙂 i damy gratisową opiekę 🙂

Nie jest nam obce stwierdzenie, że kobiety w ciąży powinny zdrowo się odżywiać. Młody Jęczmień w tym pomoże!

Tylko jak tego dokonać, kiedy nie wiadomo czy marchewka jest jeszcze zdrowa, czy już przesycona pestycydami. Czy jeść liście sałaty, w których podobno zbiera się najwięcej metali ciężkich? Gdzie szukać kwasu foliowego, jeżeli wiemy, że jest on w warzywach zielonych (ale czy też w tych spod folii?) i w wątrobie zwierząt (niezbyt szczęśliwych dodajmy)?
Wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie fakt, że gotowanie i smażenie niszczy większość witamin i enzymów. Przyszłym mamom tak bardzo są one potrzebne dla donoszenia zdrowego malucha.

Mamy jednak coś dla przyszłych mam!!!

Oto on – bohater poprawiający kondycję w ciąży, pomagający dożywić maleństwo które nosimy w sobie, dostarczający ogrom witamin, a wśród nich i kwas foliowy – SOK Z MŁODEGO JĘCZMIENIA!

Nie ignorujmy tego daru od natury. Jego właściwości pomogą nam urodzić zdrowe, silne dziecko. Młody jęczmień zawiera w porównaniu z pszenicą 25 razy więcej potasu i 37 razy więcej wapnia. Ponadto ponad dwa razy więcej magnezu, 5 razy więcej żelaza. Warto więc sięgać po koktajl z ekstraktu z  jęczmienia co najmniej 2 razy dziennie. 

Dodatkowo młody jęczmień zawiera także znaczną ilość manganu i cynku. Przywraca równowagę kwasowo-zasadową. Jest 2 razy skuteczniejszym niż szpinak, najbardziej całościowym produktem zasadotwórczym. Młody jęczmień zawiera witaminy, które aktywują enzymy pomagające w zapobieganiu chorobom i stanom patologicznym. Młody jęczmień ma wysoką zawartość betakarotenu, witaminy C, E i witamin z grupy B: B1, B2, B3, B6. Posiada również wysoką zawartość biotyny, kwasu foliowego, kwasu pantenowego i choliny, pochodnej witaminy B.

 

Tabela składników
Tabela składu

Ogrom ludzi  ma niedobory wapnia z powodu dużej zawartości kwasów i prawie całkowitym braku magnezu z powodu spożywania mięsa zwierzęcego oraz produktów mlecznych

Pomimo że technicznie rzecz ujmując, spożywają spore ilości wapnia, które zawarte jest w mięsie i wspomnianych produktach mlecznych. Organizmy nie są w stanie wykorzystać tego ponieważ nie dostają magnezu i witaminy D, potrzebnej do zamiany wapnia w silne kości.

Wszystkie te osoby mają zwiększone zapotrzebowanie na związki mineralne przez organizm. Potrzebują więcej magnezu, cynku, śladowych minerałów i lepszego źródła potasu i wapnia. To tylko kilka z wielu innych. Tak właściwie to ciężko znaleźć osobę, która ma niedobór jednego lub więcej wymienionych składników odżywczych.

Przyszłe mamy mają w ręku coś, co miały kobiety tysiące lat temu: dar natury, z którym nie zwyciężą żadne wyekstrahowane witaminy, ani substancje pomocnicze, syropy czy napoje witaminowe. Pochodzimy od natury i czas do niej wrócić. Nie zabierajmy naszemu dziecku możliwości zdrowego wzrostu i szczęśliwego wkroczenia w świat. To najpiękniejszy prezent jaki możemy dać naszemu maleństwu na powitanie.

Copyright © 2024 Czyste jedzenie. All Rights Reserved. | Catch Foodmania by Catch Themes